czarne komedie
Blog

Hiszpańskie czarne komedie- co warto oglądać?

Jesteś fanem czarnych komedii? Twój plan na wieczór to film, koc i popcorn? Zatem idealnie, zaraz poznasz najciekawsze hiszpańskie czarne komedie. Gotowy? Zaczynamy?

Czarne komedie

Śmiech, konsternacja, niesmak, śmiech, oburzenie, a czasem przerażenie – z pewnością podczas oglądania hiszpańskich czarnych komedii będą Ci towarzyszyć te emocje. Dopiero zaczynasz? A może jesteś już wyjadaczem tego typu filmów? W obu przypadkach podane propozycje będą dla Ciebie idealne!

Dzikie historie

Przenosimy się do innego świata, aby poznać losy muzyka, biznesmena, panny młodej, kelnerce, specjaliście, od materiałów wybuchowych, milionerowi, a także kelnerki. Wszystkim poszczają nerwy i eksplodują, wtedy zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Kamienica w Madrycie

Julia zajmuje się nieruchomościami. Standardowo biega od klienta do klienta, gdyż musi sprzedać mieszkanie. Jednego dnia dostaje do sprzedaży dość specyficzne mieszkanie. Dlaczego? Ponieważ nie jest to zwykle mieszkanie, zmarł tam właściciel. Podczas przeglądania mieszkania znajduje 300 milionów pesos. Pojawia się pytanie, kto jest właścicielem? Tutaj dopiero zaczynają się kłopoty. Na domiar złego pojawiają się sąsiedzi z pretensjami.

Dzień bestii

Ksiądz okrywa przerażające prawdę – w święta Bożego Narodzenia na Ziemi ma pojawić się antychryst. Jak temu zapobiec? Otóż jedyna metoda, by do niego dotrzeć i zapobiegać nieszczęściu jest grzeszenie. Dlatego też stara się to zrobić. Wszystko to prowadzi do zabawnych sytuacji. Jakich? Przekonasz się, oglądając film!

Ta noc jest moja

Bezrobotny mężczyzna dostaje pracę jako statysta podczas nagrania specjalnego wydania programu sylwestrowego. Wszystko to obfituje w kłopoty i trwa w nieskończoność.

Życie to jest to

Mężczyzna dowiaduje się, że umiera. Wtedy więc postanawia spieniężyć swoją śmierć. W jaki sposób? Otóż sprzedaje mediom prawa do relacjonowania ostatnich chwil życia.

Dodaj komentarz