Blog,  Hiszpania

Prezent na święta dla miłośnika Hiszpanii – 6 propozycji

Masz wśród bliskich lub znajomych wyjątkowych fanów Hiszpanii? Zastanawiasz się, jaki prezent na święta będzie idealny dla takiej osoby? Przedstawiam Ci sprawdzone propozycję. Gwarantuje, że bliscy będą z nich zadowoleni.

Zakup odpowiedniego prezentu do kogoś bliskiego to zawsze niezwykle trudne, a także stresujące zadanie. Jednak, gdy znamy zainteresowanie tych osób, sytuacja okazuje się łatwiejsza. A więc gdy wiesz, że ktoś z Twoich bliskich jest fanem Hiszpanii, to podaruj mu coś związanego z tym krajem. Co to może być? Sprawdźmy zatem!

1. Dla fana hiszpańskiego jedzenia

Kosz z jedzeniem

Koszyk z pysznym jedzeniem to odpowiedni prezent dla każdego smakosza. A gdy weźmiemy pod uwagę, że osoba ta to również miłośnik Hiszpanii – to stwórz kosz prezentowy z hiszpańskim jedzeniem. Z czego powinien się składać? Przede wszystkim wino i chorizo lub szynka serrano. Warto również dodać lokalne sery np. kozie. Istotnym składnikiem będzie również turron – gdyż to tradycyjna słodycz w trakcie świąt Bożego Narodzenia.

Degustacja lub kurs

Degustować hiszpańskie produkty można także w Polsce. Dlatego warto postawić np. na degustacje win – wystarczy wykupić specjalny voucher. Aktualnie znajdziesz ich sporo w sieci. Jeśli jednak wolisz postawić na inny kulinarny aspekt – to może po prostu kurs kulinarny nakierowany na hiszpańskie potrawy? Osoba obdarowana z pewnością się ucieszy!

2. Książki do nauki języka

Książka do nauki języka to zawsze dobry pomysł dla osoby, która pragnie zdobywać nowe umiejętności i wiedzę. Jeśli ktoś z bliskich ma właśnie takie chęci, a do tego uwielbia Hiszpanie, to spraw mu książkę do nauki. Na temat moich top 5 do nauki przeczytasz tutaj.

3. Oryginalna koszulka

Koszulka ze specjalnym napisem dla fana Hiszpanii? Oczywiście, że tak! Prezent nie tylko praktyczny, ale również wygodny. Postaw na bluzę lub koszulkę z napisem, który będzie dopasowany do obdarowanej osoby.

Zajrzyj na stronę https://www.spreadshirt.pl jest tu sporo ciekawych produktów.

4. Mr Wonderful

Jeśli zależy Ci na wyjątkowym prezencie, który jednocześnie będzie bardzo estetyczny, a przy tym nawiązujący do Hiszpanii, to warto poznać markę Mr Wonderful i produkty, które oferują. Znajdziemy kubki, torby, kalendarze – a wszystko to z pewnością sprawi radość bliskiej osobie. Sprawdź sam!

5. Książką w języku hiszpańskim

Masz w gronie znajomych mola książkowego, a zarazem miłośnika Hiszpanii? Zatem jako prezent idealnie sprawdzi się książka w obcym języku. Zdecyduj, co będzie odpowiedniejsze literatura fachowa, a może książka obyczajowa.

6. Przewodnik

Już niedługo wyjazd do Hiszpanii? Zatem odpowiednim prezentem będzie przewodnik (np. Pascala). W ten sposób osoba może się odpowiednio przygotować do wyjazdu, a także zaplanować, co chciałaby zobaczyć.

Mam nadzieję, że już teraz zakup prezentu dla miłośnika Hiszpanii nie będzie dla Ciebie niczym  trudnym i bez problemu sprawisz miłą niespodziankę swoim najbliższym!

Dodaj komentarz